„Nasza w tym głowa, projektantów,
żeby stać się czarodziejami, błaznami, alchemikami.
Tworzyć nadzieję tam, gdzie jest tylko iluzja,
tworzyć rzeczywistość, gdzie są tylko marzenia.”
(Marcel Wanders)

 

Prowadzę pracownię projektową skupiającą się na indywidualnym i artystycznym podejściu do projektowania wnętrz, w których centralnym i najważniejszym punktem jest człowiek.

Do projektowanych wnętrz implikuję prace Artystów i Rzemieślników z różnych dziedzin. Najczęściej tych, z którymi płynnie się pracuje, a ich prace mnie fascynują oraz inspirują, by łączyć je we wspólne „dzieła sztuki”.
Przekłada się to zawsze na wspólny sukces jak i na dbałość o najwyższą jakość usług oferowanych moim Klientom.

Kieruję się empatią, a zainteresowanie psychologią, fizyką, neuroarchitekturą i biohakingiem pozwala mi łączyć piękno, z dbałością o poczucie bezpieczeństwa.

Jako tancerka i miłośniczka treningu Pilates wiem, że stale aktualizowana wiedza o ciele, i mechanizmach zachodzących w naszym mózgu ( np na skutek kontaktu z otoczeniem), przekłada się na projekty wnętrz wspierające zdrowie fizyczne i psychiczne moich Klientów.

 

Moją ambicją było stworzenie pierwszej w Polsce pracowni projektowania wnętrz, w której oprócz projektu wnętrza domu, mieszkania, czy lokalu, Klienci mogą otrzymać także wskazówki, jak poprawić wnętrze… ich ciała i umysłu:)

Podobno jesteśmy tym co nas otacza.
A zatem…
zaprojektujemy razem
Twoje Nowe Wnętrze?

Mgr Katarzyna Gruca

 

| ZOBACZ WNĘTRZA PRACOWNI |